Fange i natt og tåke. - Trygve Bratteli      Annonse nr: 1580218

En særdeles pen bok helt uten noen form for slitasje. Det eneste er at den mangler billedomslaget. Utgitt på Tiden Norsk Forlag 1980.
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 5t 25min 17sek
Slutter20.11.2019 18:50:59
Annonse vist189

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 13:25:42