Unge år. - Einar Gerhardsen.      Annonse nr: 1582843

Erindringer fra århundreskiftet fram til 1940- En særdeles pen 356 siders bok. Helt uten rifter, bretter eller annen slitasje. Da bortsett fra billedomslaget som har en 4 cm. lang rift n. hj. med brett fra enden. Bortsett fra denne så er det også jevn slitasje på over og underkant med litt brett og smårifter på omslagets begge sider. Omslaget er også litt bølgete da det ser ut til at det kan ha vært litt fuktig. Men ingen fuktmerker i boken. Utgitt på Tiden Norsk Forlag 1974
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 2d 14t 37min 3sek
Slutter22.11.2019 05:36:06
Annonse vist150

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 14:59:03