GiBud.no BøkerFaglitteraturHistorie
Auksjon
Fra arvefiende til samboer. - Grethe Værnø, red.      Annonse nr: 1601238

Dialog Norge  - Sverige gjennom 200 år. Boken er skrevet vekselvis på Norsk og Svensk. En særdeles pen bok helt uten noen form for slitasje. Ingen bretter, rifter eller løse sider. Det eneste er en 5 mm.  lang rift øverst på billedomslagets bakside samt at det er sølt litt blekk på det øverste hjørnet mot ryggen som synes på scan. Denne flekken synes også på bokens perm på ø. hj. mot ryggen og øverst på ryggen. Ikke noe i boken. Utgitt 1990.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 19t 34min 41sek
Slutter01.09.2019 21:20:49
Annonse vist116

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.08.2019 01:46:08