Det er lov å være bli'! - Jens Book-Jensen      Annonse nr: 1602848

Fortalt til Per Olav Berg.En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Ikke slitasje over hodet på boken. Kun på billedomslaget som har en 5 cm lang rift øverst på ryggen i bretten mot forsiden og en 2 cm. nederst på baksiden inn mot ryggen. Også en 45 mm. lang rift som følger ytterkanten på boken fra øvre hjørne forsiden. Utgitt på Victory Publishing 1985
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 7d 23t 28min 4sek
Slutter27.11.2019 14:20:40
Annonse vist146

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 14:52:36