Robert F. Kennedy. - Dick Schaap      Annonse nr: 1602851

En meget flott bok helt uten bretter, rifter eller løse sider. Overhodet ingen slitasje. Til og med billedomslaget er nesten fri for slitasje. Kun litt svak slitasje på under og overkant. Ingen bretter eller rifter der heller. Det er kun en liten hilsen til bokens forrige eier på 1. siden. Utgitt på Ansgar 1968
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 10d 7t 14min 59sek
Slutter28.10.2019 14:05:25
Annonse vist115

Karakterer (953)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.10.2019 06:50:26