Djingis Kan. Det Mongolske verdens- Michael Prawdin      Annonse nr: 1606786

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun ryggens skinntrekk som har en ca. 15 mm. lang rift nederst i bretten mot forsiden. Ellers kun litt svak ryggslitasje. Ca. 470 sider. Utgitt på Dreyers Forlag 1942
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Kjøp nåkr 320,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 13t 40min 34sek
Slutter06.09.2019 23:20:31
Annonse vist136

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:39:57