BRUDEDRAKTER FRÅ HARDANGER-eldre pent kort.      Annonse nr: 1610715
Pent Ubrukt-Frå Hardanger
Pent Ubrukt-Frå Hardanger

BRUDEDRAKTER FRÅ HARDANGER

-Normann Kunstforlag AS

-(210-29)Gamalt postkort.

Noe kant og hjørne slitasjer.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Kjøp nåkr 30,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 7t 19min 35sek
Slutter12.12.2019 13:21:33
Annonse vist160

Selger:  ton123
Profilbilde   Medlem siden: 01.05.2016
Sted: kvaløysletta
Karakterer (517)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.12.2019 06:01:58