Friedhof-Franske Infanteri-Regiment no 85.Se bild      Annonse nr: 1623323
Infanteri-Regiment no 85
Infanteri-Regiment no 85

Gamalt Privat kort: Friedhof-Frankrike-Franske Infanterie Regiment no 85,hvilested med Minnebautaer...Privat kort-blank bakside-ingen info-Meget gamalt kort.Hjørne og kant slitasjer her..(Tilgjengelig for kjøpere)se bilder.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 9d 14t 0min 19sek
Slutter06.03.2020 09:35:53
Annonse vist175

Selger:  ton123
Profilbilde   Medlem siden: 01.05.2016
Sted: kvaløysletta
Karakterer (535)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 19:35:34