GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
(B) NK 49II*. HK.verdi 70,-.      Annonse nr: 1638521

Sentrert  litt mot venstre.
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Slutter om 3d 17t 16min 35sek
Slutter25.07.2019 05:05:57
Annonse vist109

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1667)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 11:49:22