GiBud.no : Frimerker : Oversjø & kolonier : Britiske kolonier : Auksjon
Montserrat / Jul -84 kpl sats xx      Annonse nr: 1701588

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet21.06.2019 20:25:15
Slutter12.07.2019 20:25:15
Annonse vist16
Montserrat / Jul -84 kpl sats xx
Annonse nr: 1701588
Høyeste Budgiver gygrac51 (1035)  Se budgivers karakterbok
gygrac51kr 10,0005.07.2019 10:49:18
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (18845)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:52:39