GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
(B) NK 24 IIa**. HK.-verdi 1.000,-.      Annonse nr: 1719436

Sentrert  ned mot venstre. Bra tagger og god lim
Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00
Slutter om 4d 13t 55min 3sek
Slutter23.07.2019 12:08:52
Annonse vist154

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1663)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 22:13:49