GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
(B) NK 34**. HK.-verdi 1.500,-.      Annonse nr: 1719464

Sentrert  noe ned mot venstre, ellers bra merke
Objektets tilstand
Utropspriskr 750,00
Slutter om 6d 13t 16min 1sek
Slutter30.07.2019 12:22:25
Annonse vist199

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1668)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 23:06:24