##ØSTERRIKE 1977 Postfriske - 2 stk - KATEDRALER##      Annonse nr: 1725354

2 pene postfriske merker fra Østerrike.
Lykke til!

Porto etter postens takster!

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet08.10.2019 14:42:02
Slutter15.10.2019 14:42:02
Annonse vist52
##ØSTERRIKE 1977 Postfriske - 2 stk - KATEDRALER##
Annonse nr: 1725354
Høyeste Budgiver peder48 (5119)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 5,0011.10.2019 00:48:55

Karakterer (7788)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.11.2019 15:34:02