Kongen og folket. En hyllest til kong Olav V.      Annonse nr: 1741396

En særdeles flott bok helt uten skade og slitasje. Det er kun billedomslaget som har noen kantrifter. Av denne utgivelsen er det 1000 nummererte bøker. Kongen har nr. 1, Kronprins Harald og Kronprinsesse Sonja har nr. 2, Prinsesse Ragnhild nr. 3 og Prinsesse Astrid nr. 4. Denne boken har nummer 970. Mange flotte bilder fra kongens 80-årige liv.
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Kjøp nåkr 190,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 9d 14t 25min 13sek
Slutter29.11.2019 03:50:22
Annonse vist119

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 13:25:09