Ridderspranget. - Otto Johansen / Erling Stordahl      Annonse nr: 1753691

Erling Stordahl og hans verden. En pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun litt svak kantslitasje på permen og noe falming på ryggen og nedre tredjedel av permens forside. Utgitt på Gyldendal 1972
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 9d 2t 5min 20sek
Slutter31.10.2019 06:20:20
Annonse vist73

Karakterer (953)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 04:15:00