GiBud.no : Musikk : Vinyl single : Singler - før 1960 : Auksjon
Harry Belafonte -To Wish you a Merry Christmas      Annonse nr: 1796053

Dette er en særdeles pen vinylplate. EP.  RCA EPA-9684. Ser ikke ut til å være antydning av riper på den. Men omslaget er noe slitt med en brett n. h. hj. og "åpning" på toppen og nesten i bunnen (slitasje). Baksiden er misfarget etter noe fuktighet, som ikke selve platen bærer merke av. Copyright er 1958, men ut fra prislappen på platen, så virker det som om den nok er kjøpt en gang på sent -60 tall.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Kjøp nåkr 70,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 12d 19t 50min 36sek
Slutter05.08.2019 23:05:23
Annonse vist132

Karakterer (925)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:14:47