GiBud.no : Bøker : Faglitteratur : Lokal historie og slektshistorie : Auksjon
Hafslund gods. - Mentz Schulerud      Annonse nr: 1815299

En særdeles pen bok helt uten bretter rifter og annen slitasje. Som ny. Det er kun billedomslaget som har noe kantslitasje med små bretter og noen mindre rifter. Den største er en ca. 1 cm. lang rift på forsidens n. hj. Utgitt på Aschehoug 1974
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet17.01.2019 01:25:46
Slutter01.02.2019 01:25:46
FylkeØstfold
Solgt forkr 60,00
Annonse vist57
Hafslund gods. - Mentz Schulerud
Annonse nr: 1815299
Høyeste Budgiver svingtor86 (1872)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 60,0022.01.2019 01:17:41

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:02:58