GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 6 (*) Pent ubrukt merke uten lim. SK=2150      Annonse nr: 1860190

Ref nr 130

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig A-post på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 750,00
Slutter om 3d 3t 44min 10sek
Slutter27.07.2019 02:50:57
Annonse vist69

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Tranby
Karakterer (481)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 23:06:47