GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 12 * Prima letthengslet merke. SK=215      Annonse nr: 1860231

Ref nr 92.

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig A-post på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Slutter om 2d 23t 29min 58sek
Slutter27.07.2019 02:50:57
Annonse vist66

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Tranby
Karakterer (481)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:20:59