##BELGIA 1919/20 Stpl - KING ALBERT I WITH HELMET##      Annonse nr: 1903141

Pent, stemplet merke fra Belgia. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet30.09.2019 05:20:58
Slutter07.10.2019 05:20:58
Annonse vist70
##BELGIA 1919/20 Stpl - KING ALBERT I WITH HELMET##
Annonse nr: 1903141
Høyeste Budgiver Malvin (2501)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 1,0030.09.2019 13:13:41

Karakterer (7962)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 11:04:44