GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
(B) NK 48 II i 4.-blokk **. HK.-verdi 100,-.      Annonse nr: 1982937

Bra  tagger. Sentrert noe opp mot høyre
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Slutter om 1d 16t 12min 48sek
Slutter25.07.2019 19:36:11
Annonse vist55

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1668)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:23:23