GiBud.no : Bøker : Faglitteratur : Lokal historie og slektshistorie : Auksjon
Brevik gjennom tidene I. - C.S. Schilbred      Annonse nr: 2000011

En fin bok i paperback uten løse sider. Den har en slitasje nederst på ryggen og en brett på baksidens to hjørner. Boken inneholder mye stoff om Brevik som sjøfartsby med bilder og historien til mange av byens gamle seilskuter. Utgitt av Breviks Historielag 1946.
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Startet16.01.2019 01:14:57
Slutter02.02.2019 01:14:57
FylkeØstfold
Solgt forkr 150,00
Annonse vist32
Brevik gjennom tidene I. - C.S. Schilbred
Annonse nr: 2000011
Høyeste Budgiver svingtor86 (1872)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 150,0022.01.2019 01:14:06

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:07:43