Onkel Skrue pocket nr. 4 1985      Annonse nr: 2008536

En ok bok med kun litt svak slitasje og bretter på omslagets for og bakside. Ellers ingen bretter, rifter eller løse sider i boken.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Kjøp nåkr 25,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 4t 20min 3sek
Slutter11.12.2019 01:50:21
Annonse vist45

Karakterer (986)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 21:30:18