HELLAS: Korintkanalen 5 lepta 1927 postfrisk      Annonse nr: 2083169

Afa nr 310. Katalogverdi dkr 3

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Startet14.10.2019 09:35:18
Slutter08.11.2019 23:43:55
Annonse vist20
HELLAS: Korintkanalen 5 lepta 1927 postfrisk
Annonse nr: 2083169
Høyeste Budgiver sigyn braute (2430)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 1,0008.11.2019 23:43:55
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8220)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 12:47:13