GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Østfold : Auksjon
Askim      Annonse nr: 2098880
Aune. M-4560-0

Et meget pent brukt storformat kort. Stmpl. ASKIM  7.9.80. Kun litt svak kantslitasje
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet15.01.2019 12:14:56
Slutter30.01.2019 12:14:56
FylkeØstfold
Solgt forkr 20,00
Annonse vist14
Askim
Annonse nr: 2098880
Høyeste Budgiver LEXMAN (5192)  Se budgivers karakterbok
LEXMANkr 20,0030.01.2019 06:21:01

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:02:07