GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli : Auksjon
Norge Postpakkelapp stemplet Kongsberg 19.12.1980      Annonse nr: 2109592

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten (ingen ekstrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kun uke for uke oppgjør.

Kan heller ikke slås sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet26.12.2018 18:24:00
Slutter05.01.2019 18:24:00
Annonse vist22
Norge Postpakkelapp stemplet Kongsberg 19.12.1980
Annonse nr: 2109592
Høyeste Budgiver Mikkel55 (1094)  Se budgivers karakterbok
Mikkel55kr 1,0027.12.2018 15:28:22
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1730)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 21:30:07