##CCCP 1979 P.friskt Miniark - INDUSTRIANLEGG##      Annonse nr: 2111309

Postfriskt Miniark fra Sovjetunionen. Lykke til!

Porto etter postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet22.06.2019 02:50:21
Slutter29.06.2019 02:50:21
Solgt forkr 7,00
Annonse vist21
##CCCP 1979 P.friskt Miniark - INDUSTRIANLEGG##
Annonse nr: 2111309
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (2401)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 7,0026.06.2019 01:03:36

Karakterer (6650)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.08.2019 03:27:29