NK48I ustemplet      Annonse nr: 2112679

Pent letthengslet merke. Tydelig mørk nyanse.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 12,00
Slutter om 0d 2t 44min 59sek
Slutter20.10.2019 20:05:55
Annonse vist56

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7134)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.10.2019 17:20:56