GiBud.no : Frimerker : Norge Brev & Hjemstedsfilateli : Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli : Auksjon
H7-Lotteriet, HORNSET 4 XI 46      Annonse nr: 2113281

Pent kortbrev, men noe svakt stemplet..

Porto i henhold til den til en hver tid gjeldene takst kommer i tillegg til tilslagsprisen, sammen med et generelt tillegg på kr. 4 pr. forsendelse (ikke lott) til dekning av konvolutt og annet forpakningsmateriale. Ekstra utgifter som følge av spesielle ønsker fra kjøper vedrørende pakking og forsendelse må dekkes av kjøper. Jeg samler opp noen dager og fakturer ca. 1 gang i uka slik at portokostnadene ikke blir for voldsomme.
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet30.12.2018 19:45:36
Slutter06.01.2019 19:42:00
Annonse vist10
H7-Lotteriet, HORNSET 4 XI 46
Annonse nr: 2113281
Høyeste Budgiver Mikkel55 (1094)  Se budgivers karakterbok
Mikkel55kr 1,0005.01.2019 20:10:13
Selger:  olavemil

Medlem siden: 02.08.2015
Sted: Hjelmeland
Karakterer (721)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 21:29:38