Einar Gerhardsen. Erindringer.      Annonse nr: 2140097

Dette er en serie på 3 bøker. Bøkene er så gode som nye. Utrolig pene helt uten noen form for slitasje. De fremstår som NYE og uleste.Bok 1 tar for seg tiden 1940 - 45Bok 2 tar for seg tiden 1945 - 55Bok 3 tar for seg tiden 1955 - 65Bøkene er utgitt på Tiden Norsk Forlag i årene 1970 - 71 - 72.Ryggen er også i utmerket stand uten slitasje så den vil ta seg flott ut i en bokhylle.
Objektets tilstand
Utropspriskr 175,00
Kjøp nåkr 240,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 8d 8t 26min 27sek
Slutter27.11.2019 22:35:23
Annonse vist63

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 14:08:56