Otto Valstad: Par med hund på vintervei      Annonse nr: 2163292
pk2343
pk2343

Otto Valstad: Par med hund på vintervei. Småf. farge. Brukt, ikke postgått Antydning til minimal hj.slitasje, ellers pen kvalitet. Utg:Ikke oppgitt . Kortnummer 12
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet22.10.2019 15:00:10
Slutter29.10.2019 15:00:10
Solgt forkr 40,00
Annonse vist63
Otto Valstad: Par med hund på vintervei
Annonse nr: 2163292
Høyeste Budgiver Nure (251)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 40,0029.10.2019 08:52:15
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2320)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.11.2019 09:50:10