Drammen, Grand Hotel og Oplandsbanken      Annonse nr: 2163314
pk8636
pk8636

Drammen, Grand Hotel og Oplandsbanken. Småf. s/hv. Stpl i 22. Et par mindre lette bøy/brekasjer midt på som ikke skjemmer så mye, ellers litt hj.slitasje. Utg:Oppi . Kortnummer 95
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet29.10.2019 15:09:45
Slutter05.11.2019 15:09:45
Solgt forkr 51,00
Annonse vist57
Drammen, Grand Hotel og Oplandsbanken
Annonse nr: 2163314
Høyeste Budgiver BjornHarry (59)  Se budgivers karakterbok
BjornHarrykr 51,0003.11.2019 02:15:59
birgholkr 48,0002.11.2019 14:02:18
BjornHarrykr 45,0031.10.2019 03:01:00
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2320)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 20:26:32