Otto Valstad: Fjellgård i vinterlandskap      Annonse nr: 2163354
pk1335
pk1335

Otto Valstad: Fjellgård i vinterlandskap. Småf. farge. Stpl i 06. Litt hj.slitasje, god brukskvalitet. Utg:John Fredrikson . Ingen kortnummer
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet22.10.2019 15:00:12
Slutter29.10.2019 15:00:12
Solgt forkr 45,00
Annonse vist61
Otto Valstad: Fjellgård i vinterlandskap
Annonse nr: 2163354
Høyeste Budgiver Nure (233)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 45,0029.10.2019 08:51:55
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2320)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 20:30:13