www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
Danmark AFA 1 - verdi 800 NOK      Annonse nr: 2169101

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet01.02.2019 20:00:00         
Slutter05.02.2019 22:27:00
FylkeDanmark
Solgt forkr 91,00  
Annonse vist16
Danmark AFA 1 - verdi 800 NOK
Annonse nr: 2169101
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Rockbox (275)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Rockboxkr 91,0005.02.2019 22:17:59
makkr 87,00 (Autobud)05.02.2019 22:17:59
makkr 86,0005.02.2019 22:12:58
Oleb53kr 82,00 (Autobud)05.02.2019 22:12:58
Oleb53kr 76,00 (Autobud)05.02.2019 22:11:04
erikp45kr 71,0005.02.2019 22:11:04
Oleb53kr 66,0005.02.2019 22:05:12
terjedkr 61,00 (Autobud)05.02.2019 21:51:24
erikp45kr 60,0005.02.2019 21:51:24
terjedkr 55,00 (Autobud)05.02.2019 09:49:16
i-nkr 50,0005.02.2019 09:49:16
terjedkr 30,0003.02.2019 21:28:18
Koster13kr 28,00 (Autobud)03.02.2019 21:28:18
Koster13kr 20,0003.02.2019 15:57:19
makkr 16,00 (Autobud)03.02.2019 15:57:19
makkr 10,0003.02.2019 13:08:17
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (10739)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:06:12
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter