Gullhalsbåndet. - C. Georg Starbäck      Annonse nr: 2172362

Dette er en meget pen bok helt uten skade av noe slag. Kun minimal slitasje. Dette er en historisk roman hvor handlingen er lagt til Sverige i middelalderen. Utgitt på DAMM 1935
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 3d 13t 44min 54sek
Slutter26.08.2019 23:20:35
Annonse vist37

Karakterer (929)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:35:41