Gullhalsbåndet. - C. Georg Starbäck      Annonse nr: 2172362

Dette er en meget pen bok helt uten skade av noe slag. Kun minimal slitasje. Dette er en historisk roman hvor handlingen er lagt til Sverige i middelalderen. Utgitt på DAMM 1935
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 12d 23t 36min 20sek
Slutter01.03.2020 01:21:02
Annonse vist82

Karakterer (1033)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 01:44:42