GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : England : England stemplet : Auksjon
England stemplet. 16 stk forskjellige merker.       Annonse nr: 2203253

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 16.- 20-50 Kr. 23.- (ingen ekstrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kun uke for uke oppgjør.

Kan heller ikke slås sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet18.02.2019 18:22:00
Slutter02.03.2019 18:22:00
FylkeØstfold
Annonse vist12
England stemplet. 16 stk forskjellige merker.
Annonse nr: 2203253
Høyeste Budgiver svingtor86 (1907)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 1,0022.02.2019 23:57:20
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1610)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.05.2019 13:41:52