BUND: AFA 3505E - PENT STEMPLET      Annonse nr: 2210024

Pen kvalitet, se bildet.

Se også mine andre auksjoner: http://www.gibud.no/Auction/APSearch.asp?CMD=ID&SearchID=102904

Forsendelse av objekter: Kr 15 uansett antall/vekt.

Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 3,00
Slutter om 10d 18t 48min 42sek
Slutter29.11.2019 20:05:35
Annonse vist5

Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (12193)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 01:16:53