GiBud.no : Bøker : Skjønnlitteratur : Oversatt kriminallitteratur : Auksjon
Den usynlige hånden. - John Dickson Carr      Annonse nr: 2217804

En særdeles pen bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Boken står frem som ny og ulest.  Billedomslaget med minimal slitasje. Utgitt på Norild Forlag 1984.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet26.02.2019 20:52:02
Slutter04.03.2019 16:20:14
FylkeØstfold
Solgt forkr 60,00
Annonse vist5
Den usynlige hånden. - John Dickson Carr
Annonse nr: 2217804
Høyeste Budgiver xraynor (47)  Se budgivers karakterbok
xraynorkr 60,00 Kjøp nå04.03.2019 16:20:14

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:04:52