Flyfoto. Oslo. Kampen Panorama      Annonse nr: 2217900

Postsendt småformatkort, litt bruksslitasje

J.H. Küenholdt 4718
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet26.02.2019 22:08:59
Slutter05.03.2019 22:07:00
Solgt forkr 170,00
Annonse vist48
Flyfoto. Oslo. Kampen Panorama
Annonse nr: 2217900
Høyeste Budgiver Hidra1 (649)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 170,00 (Autobud)05.03.2019 17:44:08
baronen50kr 150,0005.03.2019 17:44:08
Hidra1kr 130,00 (Autobud)05.03.2019 17:43:43
baronen50kr 110,0005.03.2019 17:43:43
Hidra1kr 85,00 (Autobud)05.03.2019 17:41:23
baronen50kr 75,0005.03.2019 17:41:23
Hidra1kr 48,0005.03.2019 16:56:19
baronen50kr 45,00 (Autobud)05.03.2019 16:56:19
baronen50kr 39,00 (Autobud)28.02.2019 22:31:47
birgholkr 36,0028.02.2019 22:31:47
baronen50kr 33,0028.02.2019 19:45:34
birgholkr 30,0026.02.2019 23:15:20
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (4068)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2019 14:15:35