Nk 461 Drammen Tangen      Annonse nr: 2238499

Stemplet DRAMMEN TANGEN 26.3.62.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.03.2019 09:42:22
Slutter11.03.2019 18:20:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist23
Nk 461 Drammen Tangen
Annonse nr: 2238499
Høyeste Budgiver Virrum_Z (181)  Se budgivers karakterbok
Virrum_Zkr 17,00 (Autobud)08.03.2019 17:35:51
teoykr 15,0008.03.2019 17:35:51
Virrum_Zkr 1,0007.03.2019 22:51:16
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (2260)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 08:09:35