BRD - afa nr. 3063-3068 - stemplet (v460/17-30)      Annonse nr: 2239566

se scan og overskrift.

Betaling med kreditkort (VISA eller MasterCard) - eller over PayPal. Porto og forsendelse kr. 40,00 (op til 100 g). Over 100 g + kr. 25,00 ----------------------------------- Ved flere vundne auktioner samles disse i en forsendelse og porto kan herved spares. ------------------
Objektets tilstand
kr 35,00
Utropspriskr 10,00
Startet20.03.2020 11:21:19
Slutter21.03.2020 11:21:19
BRD - afa nr. 3063-3068 - stemplet (v460/17-30)
Annonse nr: 2239566
Selger:  tigeren1957

Medlem siden: 01.06.2017
Sted: Køge
Karakterer (2553)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 11:06:06