Religiøse lesestykker. - Nils R. Brun      Annonse nr: 2242086

En meget pen bok med liten slitasje. Ingen bretter eller rifter. Men sidene 83-94 er løse, men de henger sammen som en del med 3 små stifter. Disse er originale, men har sluppet taket mot ryggen. Boken er for bruk i gymnaset og utgitt på Cappelen 1942.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 3d 16t 17min 17sek
Slutter20.12.2019 00:50:19
Annonse vist46

Karakterer (992)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 08:33:02