Ved vendepunktet. - L.H. Christian      Annonse nr: 2258718

En meget pen bok helt uten noen form for slitasje og skade. Også gulltrykket på ryggen er i fin stand. Utgitt på Skandinavisk Bokforlag. Vet ikke utgivelsesåret, men boken er gitt som gave fra en far til sin datter 27.02.1943
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 23t 42min 55sek
Slutter14.12.2019 03:20:20
Annonse vist46

Karakterer (986)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 09.12.2019 03:37:25