Kongsvinger.      Annonse nr: 2273277
pk4896
pk4896

Kongsvinger. Udelt bakside, småf. s/hv. Stpl. Kongsvinger 18-IX-05. Brekasje nede til venstre, skrift foran, litt hj.slitasje. Utg:N. K . Kortnummer 17
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet22.06.2019 01:20:37
Slutter29.06.2019 01:20:37
Solgt forkr 25,00
Annonse vist29
Kongsvinger.
Annonse nr: 2273277
Høyeste Budgiver Flash100 (285)  Se budgivers karakterbok
Flash100kr 25,0024.06.2019 18:45:28
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2074)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 21:20:26