GiBud.no : Musikk : Vinyl single : Øvrige singler : Auksjon
McGuinnes Flint      Annonse nr: 2273514
 Capitol CL 15682 fra 1971

En særdeles pent vinyl singel helt uten riper. Coveret har noe kantslitasjer, men er helt og fint. Platen er fra 1971 og er en Capitol  CL 15682

A side.: Malt and Barley Blues.   B side.: Rock on

Objektets tilstand
Utropspriskr 90,00
Kjøp nåkr 150,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 19t 9min 7sek
Slutter01.07.2019 11:07:12
FylkeØstfold
Annonse vist21

Karakterer (908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 15:58:05