McGuinnes Flint      Annonse nr: 2273514
 Capitol CL 15682 fra 1971

En særdeles pent vinyl singel helt uten riper. Coveret har noe kantslitasjer, men er helt og fint. Platen er fra 1971 og er en Capitol  CL 15682

A side.: Malt and Barley Blues.   B side.: Rock on

Objektets tilstand
Utropspriskr 90,00
Kjøp nåkr 150,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 17d 16t 44min 8sek
Slutter04.10.2019 12:06:15
Annonse vist33

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 19:22:07