GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Sveits : Sveits stemplet : Auksjon
Sveits 45 stk. forskjellige merker i stemplet.      Annonse nr: 2276934

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 16.- 20-50 Kr. 23.- (ingen ekstrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kun uke for uke oppgjør.

Kan heller ikke slås sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet25.03.2019 18:10:00
Slutter06.04.2019 18:10:00
FylkeØstfold
Annonse vist6
Sveits 45 stk. forskjellige merker i stemplet.
Annonse nr: 2276934
Høyeste Budgiver adrian0604 (1127)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 1,0025.03.2019 20:35:17
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1610)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.05.2019 13:40:19