Min kinesiske dagbok. - Søster Annie Skau Berntsen      Annonse nr: 2280484

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter eller løse sider. Ei heller noen slitasje. Det er kun billedomslaget som har en ca. 2 cm. lang rift nederst på baksiden samt en 5 med mer øverst. Litt omslagsslitasje øverst og nederst på ryggen. Utgitt på Ansgar 1986. 1. opplag
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 4t 23min 29sek
Slutter28.10.2019 20:20:41
Annonse vist33

Karakterer (953)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 15:57:12