JULEKORT – Gledelig jul.       Annonse nr: 2285538

JULEKORT – Nissedans. Motiv Mona Lærum.
Sendt år 2000. Ikke stemplet.
Utgitt av Kortmann.
Mål: Ca. 17 x 11,5 cm.
Forskuddsbetaling til konto, eller vipps.
Objektets tilstand
kr 23,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 15,00
Startet30.03.2019 19:07:06
Slutter05.04.2019 19:05:00
Solgt forkr 15,00
JULEKORT – Gledelig jul.
Annonse nr: 2285538
Høyeste Budgiver lamasis (2152)  Se budgivers karakterbok
lamasiskr 15,0005.04.2019 15:09:11
Selger:  vebe

Medlem siden: 08.09.2004
Sted: Porsgrunn
Karakterer (177)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.01.2020 09:10:49