GiBud.no : Musikk : Diverse musikk : Noter : Auksjon
Norsk pianoskole      Annonse nr: 2286451

En grei gammel bok av Eyvind Ainæs og Mary Barratt Due utgitt i 1930 av Eidem for Norsk Musikk Forlag. Denne pianoskolen tar sikte på begynnere i alle aldere.

Tilstanden er grei med noe ryggslitasje og en rift nederst på ryggen. Da boken er sydd sammen av flere 14 siders elementer, og så limt til omslagssiden, så har det løsnet i limingen så omslaget er løst. De 6 elementene i innholdet har løsnet en god del fra hverandre så de danner nesten 6 separate elementer i boken. Men ingen sider mangler.

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Kjøp nåkr 75,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 3t 47min 23sek
Slutter29.06.2019 12:30:05
FylkeØstfold
Annonse vist16

Karakterer (908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 08:42:42