GiBud.no : Musikk : Diverse musikk : Noter : Auksjon
Fingerøvelser      Annonse nr: 2286454

Et flott hefte med ulike fingerøvelser for pianospillere. Utgitt av Musikk-Huset av Nicolai Dirdal. En aning slitasje i ryggen, men ingen rifter, bretter eller løse sider. Et gjennomsnitlig pent eksemplar.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Kjøp nåkr 50,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 3t 54min 5sek
Slutter29.06.2019 12:30:05
FylkeØstfold
Annonse vist15

Karakterer (908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 08:36:00